به گزارش "ورزش سه"، استقلال با وجود آنکه در طول مسابقه هجومی بود، در دقایق پایانی دچار افت بدنی شد تا نفتی ها از این فرصت استفاده کنند و به 2 گل برسند. در این بازی ابتدا علی قربانی (68) برای استقلال گل زد اما رضا نوروزی (86) و حسین بغلانی (2+90 ـ پنالتی) بازی را به سود نفتی ها عوض کردند تا روند بی شکستی شاگردان دست نشان در لیگ برتر ادامه داشته باشد.


ضعیف ترین شروع استقلال در نیم قرن!

استقلال 1 - صنعت نفت 2؛ باورنکردنی در آزادی


تیم فوتبال نفت آبادان با گل های رضا نوروزی و حسین بغلانی نتیجه عجیبی مقابل استقلال گرفت و آبی پوشان را به انتهای جدول هدایت کرد. 


 

 

 


هفته سوم لیگ‌برتر ـ ساعت20:45
ورزشگاه: آزادی ـ تماشاگر: 
داور: محمدرضا اکبریان کمک‌ها:  سعید علی نژادیان و علی میرزابیگی

 


استقلال:

 

مهدی رحمتی، هرائر مگویان، رابسون جانواریو، یعقوب کریمی(70 -زکی پور)، وریا غفوری، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، خسرو حیدری (81 - فرشید اسماعیلی)، جابر انصاری، کاوه رضایی و علی قربانی (73 - آرش افشین)
سرمربی: علیرضا منصوریان

 


صنعت نفت آبادان: 

 


حسن هوری، علی عبدالله‌زاده، حسین بغلانی، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی (دقیقه 76 - میلاد جهانی)، محمد پورمحمد، محمدزبیر نیک‌نفس، حکیم نصاری، گوی هیان کیم، امیر زلیکانی(83 -رضا نوروزی)، محمد شادکادم 
سرمربی: نادر دست‌نشان

 

اخطار

 

بغلانی (57) - گوی هیان کیم (65) از صنعت نفت آبادان

 

 

 

 

شرح گل ها

 

(1-0) استقلال : سانتر فوق العاده یعقوب کریمی از چند بازیکن عبور کرد و  علی قربانی با یک بغل پای دقیق دروازه صنعت نفت آبادان را باز کرد.

 

(1-1) صنعت نفت: در دقیقه 86 رضا نوروزی تنها 3 دقیقه بعد از ورود به زمین از ضعف خط دفاع استقلال استفاده کرد و بعد از به هم ریختن مدافعان استقلال توپ را از بالای دستان مهدی رحمتی وارد دروازه کرد.

 

2-1(صنعت نفت): میلاد جهانی به عنوان دومین تعویض طلایی دستنشان از بازیکنان استقلال پنالتی گرفت تا بغلانی از روی نقطه پنالتی دروازه رحمتی را باز کند.

 

 

بهترین بازیکن:

 

حسن هوری دروازه بان  اندیمشکی نفت آبادان با نمایشی فوق العاده بارها دروازه تیمش را از فروریختن نجات داد تا مرد اول میدان باشد. در عین حال باید از حکیم نصاری و حسین بغلانی هم یاد کرد که از دلایل مهم برد نفتی ها در تهران بودند. 

 

 

 


اتفاق ویژه:

 

تیم فوتبال استقلال در 50 سال گذشته ای که در تورنمنت های مختلف شرکت کرده هرگز چنین شروع ضعیفی نداشته است. البته آنها در بازی امروز بهتر از دو مسابقه قبلی بود اما افت ناگهانی قوای بدنی همه چیز را علیه منصوریان و شاگردانش کرد.

 

 

شرح بازی: 

 


وقتی رضا نوروزی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین می شد هیچ کس تصور نمی کرد که او با بدن نه چندان تراشیده اش به سرعت دروازه سیدمهدی رحمتی را باز کند. اما این اتفاق کمی قبل از دقیقه 90 رخ داد که آبی ها که برتری را از کف داده بودند ناگهان با روحیه ای ضعیف تر گل دوم را هم از حریف زردپوش و پرحرارت خود دریافت کنند. استقلال در این بازی حملات زیادی روی دروازه حریف ترتیب داده بود اما تنها یک بار به گل رسید. با این حال کسی تصور نمی کرد آنها با شکست زمین را ترک کنند ... این سه مسابقه بدترین شروع ممکن را برای علیرضا منصوریان رقم زده است اما او باید با روحیه کار را ادامه دهد. تیم او می توانست پیروز میدان باشد اگر مثل همیشه فرصت سوزی در خط حمله و اشتباهات دفاعی آبی ها را آزار نمی داد. البته آنها بازی را به تیمی باختند که فعلا در لیگ شکست نخورده و در سه بازی یک گل خورده داشته است. تیمی به نام صنعت نفت آبادان که حالا مایه غرور و افتخار همه جنوبی هاست.

 

 

 

 


دقایق حساس:

 

 

دقیقه 2: جابر انصاری در پست محوطه جریمه چند بازیکن صنعت نفت را دریبل زد و پاسش به کاوه رضایی با ضربه آرام این بازیکن همراه شد.

دقیقه 6: سانتر فوق العاده پور محمد  روی دروازه با ضربه سر زلیکانی همراه شد اما ضربه او با احتلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 10: پاس عمقی امید ابراهیمی به کاوه رضایی رسید و ضربه او را هوری با یک عکس العمل مناسب دفع کرد.

دقیقه 12: پاس عمقی امید ابراهیمی به خسرو حیدری رسید ولی حسن هوری اجازه نداد خسرو حیدری توپ را به سمت دورازه بزند.

دقیقه 15: سانتر فوق العاده بختیار رحمانی به روی دروازه با ضربه سر علی قربانی همراه شد اما حسن هوری باز هم ناجی تیمش شد تا دروازه این تیم در لیگ شانزدهم همچنان بسته بماندو

دقیقه 19: سانتر خسرو حیدری از روی نقطه کرنر با ضربه سر علی قربانی همراه شد که توپ به امید ابراهیمی رسید، اما ضربه هافبک دفاعی استقلال به بدن حسن هوری برخورد کرد و  خط دفع شد.

دقیقه  34: پاس زیبای  وریا غفوری با شوت تک ضرب جابر انصاری همراه شد اما توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 38: پاس کات بک جابر انصاری به ضربه قیچی برگردان علی قربانی همراه شد اما ضربه او با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 40: ضربه زبیر نیک نفس از فاصله 40 متری با اختلاف زیاد نسبت به دروازه رحمتی به بیرون رفت.

دقیقه 42: فرار زیبای پور محمد از سمت راست و پاس زمینی او در آخرین لحظه به پای زلیکانی نرسید تا بهترین فرصت برای گلزنی صنعت نفت در نیمه اول از دست برود.

دقیقه 44: ضربه محمد شادکام با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 50 : سانتر دقیق یعقوب کریمی به روی دروازه با ضربه سر زیبای علی قربانی همراه شد اما توپ به روی تو دروازه برخورد کرد و استقلال از گل اول بازی محروم شد.

دقیقه 56 : کاوه رضایی پشت محوطه جریمه در موقعیت عالی از بازیکنان حریف خط گرفت اما ضربه ایستگاهی را امید ابراهیمی به اختلاف زیاد به بیرون زد.

دقیقه 60: ضربه حکیم نصاری از پشت محوطه جریمه به راحتی در دستان رحمتی قرار گرفت.

دقیقه 61: ضربه کرنر خسرو حیدری در یک رفت و برگشت به امید ابراهیمی رسید و ضربه او با عکس العمل شاجاعانه هوری دفع شد.

دقیقه 64: سانتر وریا غفوری را جابر انصاری با یک ضربه سر آرام به دستان حسین هوری فرستاد.

دقیقه 73: کاوه رضایی در موقعیتی عالی توپ را به سمت دروازه زد اما حسین بغلانی از روی خط توپ را بیرون کشید تا تیمش گل دوم را دریافت نکند.

دقیقه 78: فرار عالی علی عبدالله زاده باعث شد این بازیکن با مهدی رحمتی تک به تک شود اما تکل به موقع زکی پور باعث شد این بازیکن نتواند به سمت دروازه شلیک کند. این صحنه در موقعیت مشکوک به پنالتی اتفاق افتاد.

دقیقه 80: پاس فوق العاده زکی پور از سمت چپ به کاوه رضایی با ضربه این بازیکن همراه بود اما حسن هوری با یک سوپر سیو این موقعیت را از استقلال گرفت.

دقیقه 84: سانتر بی نقص فرشید اسماعیلی روی دروازه یک ضربه می خواست تا وارد دروازه شود اما بختیار رحمانی در این امر ناموفق بود.

دقیقه 87 : ضربه حکیم نصاری از پشت محوطه جریمه با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

 

 

 

در حاشیه:

 

 

*بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت پیش از شروع بازی سمت تماشاگرانشان رفتند و از آنها بابت حضور در استادیوم آزادی تشکر کردند.
*تماشاگران استقلال از پیش از شروع بازی به شدت علیرضا منصوریان را تشویق کردند و به نوعی استقبال خوبی از بازگشت او به تیم محبوبش کردند.
*مهدی رحمتی  پیش از شروع بازی با رابسون جانوریو و مگویان 2 دفاع وسط استقلال صحبت کرد و دستورات منصوریان را به آنها گوشزد کرد.
*در حالی که حدود 15 دقیقه از بازی می گذرد دو بار مصدومیت بازیکنان صنعت نفت باعث شده که جریان بازی قطع شود.
*علی قربانی بعد از تعویض از زمین سمت نادر دست نشان رفت و با او خوش و بش کرد.
* استقلالی ها بعد از شکست برابر صنعت نفت به شدت منصوریان را تشویق کردند.

 

 

دانلود  خلاصه بازی

 

نتیجه بازی استقلال و صنعت نفت آبادان 15 مرداد 95 | گلها و ...

nemonesoal.blog.ir/.../15/نتیجه-بازی-استقلال-و-صنعت-نفت-آبادان-15-مرداد-95-گله...
۶ ساعت پیش - برچسب ها: نتیجه بازی استقلال و صنعت نفت 15 مرداد 95 + فیلم، نتیجه بازی امروز استقلال و صنعت نفت آبادان، بازی استقلال - صنعت نفت آبادان ...

نتیجه بازی استقلال و صنعت نفت جمعه 15 مرداد 95 :: خواب و ...

khabobidar.blog.ir/1395/05/15/نتیجه-بازی-استقلال-و-صنعت-نفت-جمعه-15-مرداد-95
۳ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال و صنعت نفت آبادان جمعه 15 مرداد 95,فیلم بازی استقلال و صنعت نفت آبادان 15 مرداد 95,خلاصه بازی استقلال و صنعت نفت 15 ...

نتیجه بازی استقلال تهران و صنعت نفت آبادان 15 مرداد 95 | ...

blog-news.blogsky.com/.../15/.../نتیجه-بازی-استقلال-تهران-و-صنعت-نفت-آبادان-15...
۷ ساعت پیش - برچسب ها:نتیجه بازی استقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,خلاصه بازی ااستقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,گلهای بازی استقلال تهران نفت آبادان ...

نتیجه بازی استقلال تهران و صنعت نفت آبادان 15 مرداد 95 | ...

www.kolbenews.ir/.../نتیجه-بازی-استقلال-نفت-آبادان-15-مرداد-95-خلاصه-و-گلها.ht...
۸ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95, خلاصه بازی ااستقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,گلهای بازی استقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد…

نتیجه بازی استقلال صنعت نفت آبادان جمعه 15 مرداد 95 - جدیده

jadideh.nasrblog.com/نتیجه-بازی-استقلال-صنعت-نفت-آبادان-جمعه-15-مرداد-95.html
۹ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال صنعت نفت آبادان جمعه 15 مرداد 95. Author نوشته شده ... این بازی ، جمعه 15/5/95 ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

نتیجه بازی استقلال و صنعت نفت آبادان امروز 15 مرداد 95 + ...

funnews.ir/نتیجه-بازی-استقلال-و-صنعت-نفت-آبادان-ام/
۳ ساعت پیش - از هفته سوم لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس بازی تیم های استقلال تهران و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی از ساعت 20:30 آغاز شد.داور:محمدرضا ...

نتیجه بازی استقلال تهران و صنعت نفت آبادان 15 مرداد 95 ...

atrinmusic.ir/2016/08/نتیجه-بازی-استقلال-تهران-صنعت-نفت-آبا/
۵ ساعت پیش - بازدید: دسته بندی: دسته‌بندی نشده; تاریخ: ۱۵ام مرداد ۱۳۹۵. نتیجه بازی استقلال تهران نفت آبادان ۱۵ مرداد ۹۵,. خلاصه بازی ااستقلال تهران نفت آبادان ...

نتیجه بازی استقلال صنعت نفت 15 مرداد 95 | دانلود خلاصه و ...

faradl.com/2016/08/05/نتیجه-بازی-استقلال-صنعت-نفت-15-مرداد-95/
۸ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال صنعت نفت 15 مرداد 95,خلاصه بازی استقلال صنعت نفت 15 مرداد 95,دانلود گلهای بازی استقلال صنعت نفت آبادان 15 مرداد 95, ...

نتیجه و خلاصه بازی استقلال و صنعت نفت آبادان جمعه 15 مرداد ...

patogh95.ir/نتیجه-و-خلاصه-بازی-استقلال-و-صنعت-نفت-آبادان-جمعه-15-مرداد-95.html
۱۳ ساعت پیش - خلاصه بازی استقلال و صنعت نفت آبادان جمعه 15 مرداد 95,نتیجه استقلال و صنعت نفت آبادان جمعه 15 مرداد 95,فیلم گل‌های استقلال و صنعت نفت ...

نتیجه بازی استقلال تهران و صنعت نفت آبادان 15 مرداد 95 | ...

downloadfun7.ir/news/21589
۵ ساعت پیش - برچسب ها:نتیجه بازی استقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,خلاصه بازی ااستقلال تهران نفت آبادان 15 مرداد 95,گلهای بازی استقلال تهران نفت آبادان ...