رابطه جنسی در حمام

همه میدانیم که تغییر در مکان رابطه جنسی از بزرگترین عامل های تنوع و افزایش هیجان جنسی بین یک زوج میتونه باشه.
که از بهترین این مکانها میتوان از “حمام” نام برد.
حمام نمادی از تازگی ، پاکیزگی و طراوته که قاعدتا ترکیب و تلفیقش با رابطه جنسی لذت هردو را دوصد چندان خواهد کرد.
یک حمام خوب جنسی همه مراحل س.ک.س را شامل میشود.
از پیشنوازی کاملا متفاوت و خارق العاده گرفته تا دخول و اورگاسم دوطرف.

✅ و اما پیشنهاداتی برای یک حمام جنسی لذت بخش:
ترتیب انجام حرکتهای بیان شده در ادامه کاملا اختیاری و بنا به نوع علاقه شماست:
😙😗😘😋
💋بوسه زیر دوش آب:
با اینکه در هنگام لب بازی زیر دوش طعم لبانتان با بیمزگی آب تداخل پیدا میکنه و مزه لبان هم را نمیفهمید اما سرعت ویژه ای به لغزش لبهاتون روی هم خواهد داد که خالی از لطف نیست.

💝 آغوش زیر دوش آب:
شاید اگر درحالی که همسرتان را در آغوش خود زیر دوش آب کاملا در بر گرفته اید ، تمرکز کرده و چشمانتان را ببندید ، احساس خواهید کرد که در یک جزیره ، تک و تنها با عشقتان زیر یک آبشار طبیعی و خارق العاده ایستاده و تمام مشکلاتتان را در آن لحظه فراموش خواهید کرد.(حس این آغوش را جدی بگیرید)

💞 شستن بدن او بدون آب:
از یک تکه ابر استفاده کنید ، با کف نسبتا زیاد تمام بدنش را با حرکات ابر آغشته به کف کرده و تکه ابر را در تمام نقاط حساس بدنش بالا و پایین ببرید.
حرکات دورانی روی بدنش با استفاده از ابر و همچنین استفاده از دست دیگرتان به طور همزمان برای نوازش نقاط حساس بدنش بسیار برای او لذت بخش خواهد بود.

💞💞اورال س.ک.س یا س.ک.س دهانی زیر دوش:
نتنها بسیار لذت بخشه بلکه از امنیت بهداشتی بالاتری برخورداره.پوزیشن ۶۹ روش مناسبیه برای تجربه بیشترین لذت ممکن از اورال س.ک.س همزمان زیر قطرات آرامش بخش دوش آب.

💑 ماساژ کف پا:
در صورت داشتن وان روبروی هم در دوطرف آن نشسته و کف پاهای یکدیگر را همزمان مالش دهید.ماساژ کف پا سستی لذت بخش ، آرامش و کاهش استرس را برای او به ارمغان خواهد آورد (بدون وان نیز قابل انجام میباشد)

😋لذت چالش سطل آب یخ:
هربار به نوبت با ریختن ظرف یا تشت آب سرد یا گرم (بنا به علاقه) سرتاسر بدن هم را شستشو دهید.
ریختن یک حجم آب نسبتا زیاد روی سر او به حتم او را سر حال و شاداب خواهد کرد.

‼️ اخطارهایی در مورد س ک س در حمام:

❗️در هنگام دخول و رابطه به صورت سرپایی مراقب لیز خوردن خود و همسرتان باشید.

❌در هنگام رابطه جنسی بدنتان به علت فعالیت زیاد نیاز به هوای تازه تری دارد.پس یا بخار حمام را متعادل سازید یا در صورت امکان و نبودن کسی در منزل درب حمام را کمی باز بگذارید.

❌یک صندلی یا ۴ پایه پلاستیکی برای حمام تهیه کنید که حتما بعد از رسیدن به اورگاسم روی آن مدتی بنشینید تا افت فشارتان باعث سرگیجه نشود.(امکان رخ دادن این اتفاق در حمام بعد از یک رابطه جنسی پرشور محتمل میباشد)